Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z dr Andrzejem Ostrowskim

19 października, 2021 / 16:00 - 20:00

we wtorek, 19 października gościem naszej świetlicy „Na Szewskiej” będzie niezwykle barwna postać – dr Andrzej Ostrowski. To zapowiada ciekawy, pełen anegdot wieczór.

 

Początek spotkania o godzinie 18:00.

 

Dr Andrzej Ostrowski będzie mówił m.in. o swojej nowej książce “Telewizyjne imperium sportowe – prawdy i fikcje”. Tak naprawdę rozmowa będzie dotyczyła wielu wątków, które z pewnością Was mocno zaciekawią.

Świetlica “Na Szewskiej” będzie czynna jak zwykle każdy wtorek w godz. 16:00 – 20:00.

 

Andrzej Ostrowski – doktor nauk humanistycznych, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, filolog, dziennikarz radia i telewizji, sprawozdawca i komentator z kilku Igrzysk Olimpijskich oraz mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej i w kilku innych dyscyplinach sportu. Adiunkt w DSW, promotor pierwszej na polskich uczelniach wyższych specjalności – dziennikarstwo sportowe, autor publikacji z dziedziny sportu i dziennikarstwa sportowego.

 

Fragment recenzji książki: “Nie można wobec tej pozycji przejść obojętnie, jeśli ktoś interesuje się sportem, telewizją, związkami pomiędzy nimi. Jest pisana nie tylko ze znajomością tematu, wszechstronnością podejść, oparciem o liczne źródła, ale również z pasją i doświadczeniem wynikającym z długoletniej pracy autora w omawianym obszarze.”

Szczegóły

Data:
19 października, 2021
Godzina:
16:00 - 20:00
Przewiń do góry Skip to content