Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uroczyste odsłonięcie krasnali Na Szewskiej

27 lipca / 16:00 - 20:00

Jutro świetlicę na Szewskiej otwieramy z przytupem. O godz. 16:00 otwieramy odsłaniamy trzy nowe krasnale. Informacje o tym wydarzeniu na końcu tego komunikatu.

Ponadto w ramach funkcjonowania świetlicy będziemy dystrybuować bilety na czwartkowy mecz Śląsk – Ararat.

Zapraszamy tradycyjnie w godzinach od 16:00 do 20:00, przy czym dystrybucję biletów będziemy prowadzić od godz. 17:00.

Do zobaczenia na Szewskiej!

—————————————–

Stadion Oporowska i Stadion Wrocław to dwa miejsca, które jednoznacznie kojarzą się ze Śląskiem Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska jest jednak jeszcze jeden charakterystyczny punkt, w którym słychać bicie serca naszego ukochanego klubu. Znajduje się przy ulicy Szewskiej 66/67a. To właśnie w tym miejscu urzędują: Kibice Razem Śląska Wrocław, Stowarzyszenie Wielki Śląsk i Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Już od najbliższego wtorku (27 lipca) wejścia do siedziby tych trzech instytucji strzec będą nowe Wrocławskie Krasnale. Każdy z nich symbolizować będzie jedną z wymienionych organizacji. Cała trójka należy jednak przede wszystkim do Wielkiej Rodziny Śląska Wrocław. Krasnale będą podkreślały współpracę, fanatyzm i miłość do zielono biało-czerwonych barw. Pocztę służbę ku chwale Wielkiego Śląska.

Uroczyste odsłonięcie trzech nowych Krasnali odbędzie się we wtorek, 27 lipca o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Zachęcamy także do regularnego odwiedzania naszych krasnalowych kibiców.

Hej Śląsk!

 

Szczegóły

Data:
27 lipca
Czas:
16:00 - 20:00

Organizator

Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Miejsce

Kibice Razem
Szewska 66/67A
Wrocław, Dolny Śląsk 50-529 Poland
+ Google Map
Przewiń do góry Skip to content